Wędkarska Liga

Powiatu  Chrzanowskiego

 

Linki do stron organizacji     -    Trzebinia        Alwernia         Libiąż Miasto         Libiąż Janina        Chrzanów            Fablok        TW Kościelec

Pole tekstowe: Terminarz  -  wyniki

 

Wędkarska Liga Powiatu Chrzanowskiego

Spławik

-------------

Terminy zawodów na 2019r.

 

1. „Puchar Burmistrza Trzebini”       -  11. 05. 2019r.

2. „Puchar Burmistrza Alwerni”       -  08. 06. 2019r.

3. Puchar Burmistrza Chrzanowa”  -  22. 06. 2019r.

4. „Puchar Wójta Babic”  Fablok      -  21. 09. 2019r.

5. „Puchar Burmistrza Libiąża”        -  28. 09. 2019r.

 

Spinning

IX Spinningowe Mistrzostwa Powiatu

05. 10. 2019r. Klub „Karaś” 

(Zakole A i B) 2 tury  po 3 godz. z brzegu

Drużyny 2-os (30 PLN/od osoby)

 

Zawodnicy muszą posiadać siatki do przetrzymywania ryb 

Klasyfikacja

Za 2015r.

1. Nadzieja Jarosław  -  4/10 280 

2.  Doległo Edward  -  4/3 860

3.  Drzymała Krzysztof  -  5/5 325

4.  Sroka Sebastian  -  6/2 355

5.  Bębenek Bartłomiej  -  7/7 575

6.  Wanat Jan  -  7/3 840

7.  Bębenek Jacek  -  8/4 475

8.  Urbańczyk Daniel  -  8/2 600

9.  Sermak Łukasz  -  9/2 505

10.  Pakusiewicz Sylwester  -  10/4 255

 

 Drużynowo

1. Alwernia -  4 pkt.

2. „Janina” -  8 pkt.

3. Libiąż   -   9 pkt.

4. Trzebinia  -  12 pkt.

5. Chrzanów   - 14 pkt.

6. Fablok  -   16 pkt.

 

 „Senior”

1.  Szpila Edward  - 4 pkt.

2.  Stachura Andrzej  -  5 pkt.

3.  Lasoń Emil  -  10 pkt.

4. Haberka Jerzy  -  12 pkt.

5.  Pędziwiatr Ryszard  - 13 pkt.

 

Wyniki

VI  -  Mistrzostwa Powiatu Chrzanowskiego

w wędkarstwie spinningowym.

2015r. 

Wyniki do pobrania

Drużynowo

1.  Trzebinia  II

2.  Janina

3. Chrzanów

4.  Karaś

5.  Trzebinia  I

 Indywidualnie;

1.   Mistrz Powiatu  Lipowski Mirosław

2.  Wojciechowski 

3. Jopek  Artur

4. Piwowar Marek

5. Błaszczyk Janusz

6. Kryszpin  Łukasz

 ----------------------------

Klasyfikacja

Za 2014r.

 Indywidualnie:

1. Biel Robert  -  5,5/8 205

2. Bębenek Jacek  -  6,0/8 845

3. Strózik  Tomasz  -  7,0/12 060

4. Pakusiewicz Sylwester  -  8,0/9 960

5. Patyk Robert  -  8,0/6 740

6. Patyk  Łukasz -  8,5/6 595

7. Kryszpin Stanisław  -  9,0/7 610

8. Drzymała Krzysztof  -  10,0/5 275

9. Koczur Przemysław  -  11,0/8 905

10. Wanat Jan   -  11,0/8 560

 

Drużynowo

1. Trzebinia  -  14/82/41 685

2. Alwernia -  14/87,5/35 815

3. Libiąż   -   15/90/35 615

4. Chrzanów   - 18/97/35 010

5. „Janina” -  19/96/33 340

6. Fablok  -   27/116/25 005

7. Klub Karaś  - 33/145,5/18 910

 

 „Senior”

1. Pędziwiatr  Ryszard  - 9/6325

2. Haberka  Jerzy  -  12/2935

3. Lasoń Emil  -  15/2465

4. Szpila Edward  -  15/1925

5. Szczerbak Antoni  -  18/2010

 

Wyniki

V  -  Mistrzostwa Powiatu Chrzanowskiego

w wędkarstwie spinningowym.

2014r. 

Wyniki do pobrania

Drużynowo

1. Chrzanów

2. Koło Trzebinia I

3. Koło Trzebinia II

4. Klub „Karaś  -  II

5. Klub „Karaś” I

Indywidualnie;

1.   Mistrz Powiatu  Henryk Wróbel

2.  Janusz Janiec

3.   Marek Piwowar

4. Daniel Ołpiński

 2014-Końcowa FINAŁ

Klasyfikacja

Za 2013r.

 Indywidualnie:

1. Kryszpin Stanisław  -  7 pkt./8 150

2. Szyjka  Mirosław  -  7 pkt./7 245

3. Cymer Tomasz  -  9 pkt. /6810

4. Patyk Robert  -  10 pkt./9 775

5. Doległo  Edward -  10 pkt./8 340

6. Bębenek Bartłomiej - 10 pkt./7 790

7. Pasiewicz Tomasz  -  10 pkt./7 125

8. Biel Robert  - 10 pkt./6 185

9. Opaliński Michał  - 10 pkt./5 380

10. Michalik Robert  -  11 pkt./4 460

 

Drużynowo

1. Chrzanów Miasto  -  7 pkt. /66,0/42 635

2.Alwernia -  13 pkt. /86,0/38 515

3. Fablok  -  22 pkt./109,0/33 380

4. Trzebinia  -  23 pkt. /96,5/31 415

5. Libiąż   -  23 pkt./104,0/30 115

6. Klub Karaś  - 26 pkt. /112,0/23 425

7. Libiąż   „Janina” -  27 pkt. /90,5/19 715

 

 „Senior”

1. Haberka Jerzy    -  9 pkt. /4 790

2. Ciołczyk Szczepan  -  11 pkt./4 620

3. Szpila Edward  - 13 pkt./5 150

4. Stachura Andrzej  -  17 pkt./730

 

Wyniki

IV  -  Mistrzostwa Powiatu Chrzanowskiego

w wędkarstwie spinningowym.

2013r.

Drużynowo

1. Klub „Karaś” I

2. Koło Trzebinia II

3. Koło Chrzanów

4. Koło Trzebinia I

5. Klub „Karaś  -  II

6. Koło Alwernia

7. Koło Libiąż

Indywidualnie;

1. Błaszczyk Janusz Mistrz Powiatu

2. Palka Kamil

3. Feliksiak Jacek

4. Janiec Janusz

 ----------------------------

Klasyfikacja

Za 2012r.

 Indywidualnie:

1. Strózik  Tomasz -  7 pkt./9 825

2. Pasiewicz Tomasz  -  7 pkt./9 475

3. Ciślak Artur  -  7 pkt./6 935

4. Kryszpin Stanisław  -  7 pkt./5 600

5. Bębenek Bartłomiej - 9 pkt./7 730

6. Palka Piotr  -  9 pkt./5 495

7.  Bębenek Jacek  -  9 pkt./4 975

8.  Macuda Bogusław  -  10 pkt./6 680

9. Urbańczyk Daniel  -  10 pkt./6 640

10. Baran Mariusz  -  10 pkt./3 705

  Drużynowo

1. Trzebinia  -  12 pkt. /79,5/39 835

2.Chrzanów Miasto  -  13 pkt. /79,5/36 770

3. Libiąż   -  18 pkt./97,5/33 155

4. Alwernia -  19 pkt. /94,5/34 025

5. Libiąż   „Janina” -  21 pkt. /96,0/28 030

6. Fablok  -  23 pkt./115,5/21 365

7. Klub Karaś  - 34 pkt. /138,5/14 930

 „Senior”

1. Krzystkiewicz Adolf  -  9 pkt. /7 965

2. Ciołczyk Szczepan  -  12 pkt./5 075

3. Walkowiak Stanisław  - 13 pkt./5 710

4. Tryner Stanisław  -  21 pkt./995

5. Pędziwiatr Ryszard  -  22 pkt../2 085

6. Druciak Jan  -  25 pkt./0

7. Dudek Jerzy  -  27 pkt./270

 

WYNIKI 10-LECIA SPLAWIKOWEJ LIGI POWIATU

 

Wyniki

III  -  Mistrzostwa Powiatu Chrzanowskiego

w wędkarstwie spinningowym.

2012r.

Drużynowo

1. Koło Trzebinia II

2. Koło Trzebinia I

3. Klub „Karaś”

Indywidualnie;

1. Piwowar Marek Mistrz Powiatu

2. Kryszpin Łukasz

3. Palusiński Damian

 

Klasyfikacja

Za 2011r.

 Indywidualnie:

1. Nadzieja Jarosław  -  4 pkt./11780

2. Ciślak Artur  -  6 pkt./9660

3. Biel Robert  -  6 pkt./7605

4. Bębenek Jacek  -  7 pkt./10770 

5. Pakusiewicz Sylwester  -  7 pkt./8630

6. Bębenek Bartłomiej - 7 pkt./8600

7. Koryczan Marian  -  8 pkt./9125

8. Michalik Robert  -  8 pkt./7965

9. Nędza Piotr  -  9 pkt./7510

10. Strózik Tomasz  -  10 pkt./8620

 

Drużynowo

1. Alwernia -  9 pkt. /66/44705

2. Chrzanów Miasto  -  10 pkt. /63,5/43290

3. Trzebinia  -  13 pkt. /75,5/37275

4. Libiąż Miasto  -  21 pkt. /97,5/28000

5. Fablok  -  23 pkt./101,5/20400

6. Klub Karaś  - 30 pkt. /126/19190

 „Senior”

1. Krzystkiewicz Adolf  -  7 pkt. /6730

2. Szpila Edward  -  12 pkt. /6620

3. Walkowiak Stanisław  -  19 pkt./1780

4. Ciołczyk Szczepan  -  20 pkt. /755

5. Pędziwiatr Ryszard  -  21 pkt../1035

6. Muc Zdzisław  -  22 pkt./425

 

Wyniki

II  -  Mistrzostwa Powiatu Chrzanowskiego

w wędkarstwie spinningowym.

2011r.

 

Drużynowo

1. Koło Trzebinia  -  I

2. Koło Trzebinia  -  II

3. Klub „Karaś”  -  I

 

Indywidualnie;

 

1. Kryszpin Łukasz  -  Mistrz Powiatu   -  3/1320 pkt.

2. Piwowar Marek  -  3/795 pkt.

3. Błaszczyk Mariusz  -  4,5/340

4. Wróbel Henryk  -  5,5/205

 ---------------------------

Klasyfikacja

Za 2016r.

 Indywidualnie: po 5 meczach

1. Głownia Maciej  -  6 pkt.

2. Nędza Piotr   - 7 pkt.

3. Opaliński Wacław  -  8 pkt./8925

4. Rozmus Radosław  -  8 pkt./8735

5. Palka Piotr -  8 pkt./8005

6. Klupa Piotr  -  8 pkt./7215

7. Doległo  Edward  -  8 pkt./5525

8. Wanat Jan  -  9 pkt./9245

9. Mika Adrian  -  9 pkt./6530

10. Urbańczyk Daniel   -  9 kpt./5415

 Drużynowo

1. Alwernia -  11 pkt.

2. Trzebinia  -  12 pkt.

3. „Janina” -  13 pkt.

4. Libiąż   -   17 pkt.

5. Fablok  -   26 pkt. /108

6. Chrzanów   - 26 pkt. /121

 

 „Senior”

1. Stachura Andrzej  -  11 pkt.

2. Barańczyk Tadeusz  -  12 pkt.

3.  Lasoń Emil  -  14 pkt.

4. Kurman Brunon  - 17 pkt.

5.  Pędziwiatr Ryszard  -  21 pkt.

 

Wyniki

VII -  Mistrzostwa Powiatu Chrzanowskiego

w wędkarstwie spinningowym.

2016r. 

Wyniki do pobrania

Drużynowo

1.  Karaś  -  II

2.  Karaś  -  I

3. Chrzanów

 Trzebinia  -  I

 Trzebinia  -  II

 Indywidualnie;

1. Mistrz Powiatu  Błaszczyk Janusz

2. Wójcik Janusz

3. Rutkowski Grzegorz

4. Marcinkowski Leszek

 

 ----------------------------